Prodávejte lépe

Salesman je on-line akademie pro obchodníky, manažery a celé týmy.
Každý studuje to co nejvíce potřebuje a kdy se mu to nejvíce hodí.
Okamžité výsledky.

Obchodní tréning

Salesman akademie vede k dramatickému zvýšení výkonu v prodeji.

Vztahy se zákazníky

Zvyšuje loajalitu vašich zákazníků. Zvyšuje hodnotu prodeje u stávajících zákazníků.

Etiketa a oblékání

Obchodní etiketu a oblékání by měl znát každý obchodník.

Vedení prodeje

Pomáhá vytvářet, řídit a udržovat efektivní kulturu prodeje.

Ušetříme vám čas

Neblokujte si celý den na školení, šetřete čas a studujte podle vašich možností.

Každý student akademie si vybere téma a konkrétní lekce, které nejvíce potřebuje.

Vyděláte více peněz

Předáváme obchodníkům zkušenosti a dovednosti ověřené v praxi (lektoři aktivně obchodují).

Zdokonalíte schopnost vyjednávat a komunikovat se zákazníky.

Akademie obsahuje tyto kurzy

Obchodní etiketa

On-line kurz etiketa pro obchodníky vám připomene v poslední době opomíjenou obchodní etiketou. Podívejte se na základy obchodní etikety. Délka kurzu je 96 minut.

obchodní oděvy mužů

Obchodní oděvy mužů

On-line kurz obchodní oděvy mužů je důležitá lekce pro každého muže. Uslyšíte zde mnoho rad a tipů ohledně oblékání, doporučení, co si oblékat a kdy. Délka kurzu je 72 minut.

Typologie osobnosti

On-line kurz typologie osobnosti vám pomůže rozlišovat jednotlivé osobnosti. Povíme si o základním rozdělení logika vs. etika, senzorika vs. intuice a dalších pohledech na jednotlivé osobnosti. Vynikající úvod do socioniky. Délka kurzu je 104 minut.

Vyjednávání

V on-line kurzu vyjednávání si povíme o odmítnutí, námitkách, ústupcích, jak používat reference, technikách uzavírání obchodu a také jak budovat vztahy se zákazníky. Najdete zde tipy jak na různé situace. Délka kurzu je 97 minut.

Příprava a rozdělení trhu

V tomto on-line kurzu se podíváme jak se připravit na zákazníky, podíváme se proč používat checklist na nové zákazníky, jak filtrovat nové zákazníky. Také vám představíme základní rozdělení zákazníků a trhu. Délka kurzu je 43 minut.

Obchodní proces

On-line kurz obchodní proces je určen pro všechny, kdo chtějí zjistit jak obecně funguje obchodní proces. Jakými fázemi si musí zákazník projít, než dostane svůj produkt, a jaké ho čekají během užívání produktu a služby. Délka kurzu je 156 minut.

Bonus zdarma

Jak prokouknout druhé lidi

Zdarma získáte nejlepší audioknihu o řeči těla!

Poznejte naše lektory

Lucie Cieslarová

Typologie osobnosti

Tvůrce projektu SOCION CZ, aktivní obchodnice s více jak desetiletou praxí, vedoucí obchodního týmu v oblasti komodit. Za 3 roky aktivní obchodnické činnosti více jak 200 klientů a přes 100 000 000 Kč v investicích do komodit.

Daniel Šmíd

Etiketa, oblékání pro obchodníky

Jsem profesionální lektor moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. Přednáším vlastní zkušenosti z více jak dvacetileté obchodní praxe ze zahraničí i domácího trhu.

Radek Kučera

Radek Kučera

Obchodní proces, vyjednávání

Začal jsem jako operátor call centra a postupně se vypracoval až na Manažera pro klíčové zákazníky. Během své praxe jsem získal zkušenosti z prodeje domácnostem, firemním zákazníkům a také při budování partnerské sítě v rámci distributorského prodeje.