Spolupráce

Líbí se vám náš web Salesman.cz a chcete zde publikovat váš článek? Chtěli byste být součástí Salesman akademie? Chcete si vydělat peníze? To vše vám umožníme.

Hledáme spolupráci hned v několika oblastech:

1.Lektor v akademii – máte zkušenosti z konkrétní oblasti prodeje, managementu, vedení lidí, psychologie, osobního rozvoje nebo něco podobného? Napište mě email, zavoláme si. Cílem Akademie je mít více lektorů, témat i pohledů na věc.

2. Psát články na Salesman.cz – pokud máte zájem publikovat články na našem webu na téma spojené s obchodem, managementem a rozvojem osobnosti, rád s vámi budu spolupracovat. Stačí dát vědět o čem chcete psát a navrhnout jakou chcete odměnu.

3. Propagace Akademie (reklama, bannery a články na vašem webu) – máte web na stejné nebo související téma? Tak nás zajímá spolupráce! Máme zájem umístit u vás banner a publikovat u vás článek o naší akademii.

4. Affiliate prodej – akademie Salesman nabízí affiliate systém, tedy máte možnost si vydělat pomocí doporučení nových členů akademie skrze odkaz na vašem webu s unikátním affiliate kódem. Více informací zjistíte na stránce Affiliate program.

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás.