Affiliate program

Akademie Salesman nabízí affiliate systém, tedy máte možnost si vydělat pomocí doporučení nových členů akademie skrze odkaz na vašem webu s unikátním affiliate kódem.

Jaké jsou provize affiliate v systému

Provize je ve výši 30–45 % podle toho, do jaké kategorie spadáte. Pozor, mohou existovat kurzy, na které provize neplatí. Může se to například týkat kurzů se speciální slevou.

  • 30% provize – všichni zájemci začínají na 30% provize.
  • 45% provize – dosáhnou jedinci, kteří překročí celkový doporučený obrat 250.000 Kč

Jak probíhá výplata

Minimální částky k výplatě jsou 2000 Kč a výplata probíhá přes PayPal. U VIP affiliate partnerů je možné se domluvit na platbě přes účet.

Jak to funguje

Každému affiliate partnerovi bude v administraci akademie přiřazena role Affiliate partner. Jakmile budete mít aktivovanou Affiliate roli, najdete v administraci vlastní sadu jedinečných odkazů s unikátním affiliate kódem. Kódy můžete použít k nasměrování provozu na váš web Akademie Salesman!

Při první návštěvě naší Akademie přes Váš odkaz, potenciální zákazník zaznamená soubor cookies prohlížeče, jak se tam dostal. Dané cookies jsou platné 30 dní. Tedy pokud někdo koupí 31. den po doporučení, nebude vám provize zaznamenána.

Jak požádat o partnerství

Napište nám na email [email protected], uveďte vaše jméno a webové stránky, kde chcete vložit affiliate odkaz. Přidejte prosím informaci, jak jste se o nás dozvěděli, jestli máte členství v akademii a důvod proč chcete doporučovat naše kurzy.